Herecká škola Studio Racek

Hrad Špilberk
17.6. – 18.6. 2010

1.festivalový den čtvrtek 17.6. 2010

9,00 hod. - „Šípková Růženka“ ( Divadlo Lídy Trnkové )
pestrobarevný písničkál
staň se i ty diváku podkoním, hradním kuchtíkem, princem na bílém koni nebo Šípkovou Růženkou

10,00 hod. - soutěže o ceny

10,30 hod. - „ Rozkaz zrušit Vánoce aneb o bábě Mrzeně“ ( Jiří moravský Brabec )
Herecká škola Studio Racek, Brno
PREMIÉRA
pohádka o zlých silách závistivé čarodějnice
Jak dopadne nepěkný úmysl zlé baby Mrzny, která za pomoci vyčarovaných kouzelných bytostí chce ovládnout svět lidí i svět pohádkový? Podaří se jí zrušit vánoční čas, a tím zvítězit? Kdo ji zastaví? Santa Klaus, Ježíšek, Děda Mráz … nechejme se překvapit.

11,45 hod. - prohlídka věže hradu Špilberk

NABÍDKA PRO ŠKOLY ČTVRTEK A PÁTEK DOPOLEDNE: VÝCHOVNÝ BLOK, VSTUPNÉ 45,- Kč, PEDAGOGOVÉ ZDARMA, PŘI SHLÉDNUTÍ 2 PŘEDSTAVENÍ V DOPOLEDNÍM BLOKU VSTUP NA VĚŽ HRADU ŠPILBERK ZDARMA.

ORGANIZÁTOR FESTIVALU:
Herecká škola STUDIO RACEK

Akce se koná za podpory statutárního města Brna
RACEK na hradbách ŠPILBERKU

aneb
festival klasických her v netradičním pojetí
NOVÝ FESTIVAL
Hrad Špilberk
17.6. – 18.6. 2010

2 .festivalový den pátek 18.6. 2010

9,00 hod. - „ Bajka o králi“ ( Divadlo Lídy Trnkové )
Je snadné stát se králem, být jím a spravedlivě panovat? Dozvíme se z vyprávění manželů Trnkových.

10,00 hod. - soutěže o ceny

Herecká škola Studio Racek, Brno