Herecká škola Studio Racek

LETNÍ PRÁZDNINY VE SLUNNÉ ITÁLII MEZI PALMAMI

Letní prázdniny ve slunné Itálii Herecká škola Studio Racek na písčitých plážích uprostřed palem TERMÍN: 6.7. - 15.7. 2007
KDE: PALMOVÁ RIVIÉRA CENA: 5 990,- Kč
V CENĚ JE ZAHRNUTA: doprava ( autobus typu Bova, Mercedes, dvě TV+video, WC, kuchyňka, klimatizace ), plná penze, ubytování, zkušený tým instruktorů a usměvaví lektoři hereckého ateliéru Studia Racek PROGRAM: soutěže, zábava, poznávací výlety, relaxace, koupání v moři, plážový volejbal, fotbalový turnaj proti italskému družstvu juniorů o Zlatý pohár, jízda na kolečkových bruslích, špagetata a návštěva největšího zábavného parku ve střední Evropě Mirabilandia ( není v ceně )a mnoho dalších překvapení.
Vyplňte prosím přihlášku a zašlete ji na kontaktní adresu Herecké školy Studio Racek, úhradu proveďte složenkou typu C, nejpozději však do 15.6. 2007 !!!

KM, JV