Herecká škola Studio Racek

LETNÍ TÁBOR VE SLUNNÉ ITÁLII PALMOVÁ RIVIÉRA

Termín: 6.7. – 15.7. 2007

Místo:

CUPRA MARITTIMA, asi 8 km od přímořského městečka San Benedetta del Tronto, které je známé jako místo s největším soustředěním palem v Evropě.

CUPRA MARITIMA-leží do Italské hornaté oblasti MARCHE s úzkým nížinatým pruhem na pobřeží. Od jara do podzimu je zde velmi příjemné slunečné podnebí. Rozsáhlé písečné pláže se pozvolně svažují do moře. Jsou zde obchody, super-market, banka, hotely, restaurace, pizzerie.

Camping TERRAZZO SUL MARE leží cca. 200 m.od moře na ploše 16 000m2.Vlastní udržovaná písečná pláž s barem a občerstvením. V campu je restaurace, mini bar, bazén, telefon, jídelna, stolní tenis, dětské hřiště a taneční parket. Dále pak soc.zařízení, umývárna, sprchy s teplou vodou, pračka.

Komplexní cena zahrnuje:

• 7x ubytování v dobře zařízených bungalovech 2-4 lůžkových
  • dopravu autobusem BOVA s videem, klimatizací, ledničkou, WC autobusová doprava
  • Plnou penzi- 3x denně strava+ pitný režim- čaj, nápoje, limo
  • spotřeba vody, elektřiny i plynu
  • na jeden karavan 2 slunečníky na pláži, lehátka pro každého
  • využívání bazénu se sladkou vodou, který leží přímo v campu
  • využívání dětského hřiště
  • špagetata + ochutnávka Italských vín ( jen starší 18 –ti let )
  • 1x cesta na nákupní trhy do CUPRY
  • cesta do aqua parku
  • lektoři Herecké školy Studio Racek
  • pěší výlety do okolí, prohlídka hradu a nedalekého muzea mušlí a korálů, závody výroby vín...
  • pořádání různých soutěží,her, diskotéky…… dle domluvy s vedoucím zájezdu

+ Dvoudenní návštěva Mirabilandie ( není v ceně )

2 krat návštěva zábavního parku Mirabilandia. Jedná se o největší zábavný park ve střední Evropě!!!

Kompletní nabídka, ubytování v karavanu 5.990,-

Pozor ! Platbu proveďte složenkou typu C na adresu H.Š. Studia Racek ( viz.níže ) nejpozději do 10.5. 2007!!!

Odjezd:

Sraz v BRNĚ – Boby Centrum – parkoviště před obch. domem Billa